Cirkus naopak

Žongléri, čo žonglujú tak, ako divák píska (aspoň tak sa hovorí)

Nebolo by to pravé Duo Kyseli Krastafci, keby nerobili cirkus. A už vôbec by to nebolo Duo Kyseli Krastafci, keby ho nerobili naopak.

Prečo cirkus? Lebo Kyseli Krastafci radi žonglujú, balansujú a robia cirkusové kúsky! Prečo naopak? Lebo je to show, ktorej osud je najmä v rukách divákov. Predstavenie, v ktorom sa cirkusanti zabávajú a diváci sa na to môžu pozerať! (Väčšinou sa však nakoniec zabávajú tiež). Nikto ale na začiatku netuší, ako Cirkus naopak dopadne a ako bude prebiehať. Diváci si totiž celý čas vyberajú, kam bude predstavenie smerovať, s ktorým haraburdím budú cirkusanti žonglovať a kedy už majú konečne skončiť a prejsť k niečomu ďalšiemu!

Cirkus Naopak sa môže odohrať kdekoľvek. Jedinou podmienkou sú diváci. Hodí sa do malých i veľkých priestorov, na ulicu, na festivaly, jarmoky i rodinné oslavy. Do hotelov, škôl i škôlok. Zabavia sa deti, ale aj zvyšok rodiny. Často i babky a dedkovia.

Súčasťou predstavenia môže byť aj vzdušná akrobacia na našej veľkej konštrukcii, tam, kde to priestor, čas a rozpočet dovolia.

Toto predstavenie sa perfektne kombinuje s našimi Najvyššími Cirkušantmi, neváhajte a opýtajte sa na kombináciu za zvýhodnenú cenu!

Technické info:
Dĺžka predstavenia: 30 – 60 minút

Počet účinkujúcich: 1-3

Technické požiadavky: elektrický prúd, ozvučenie, mikroporty (po dohode si vieme zabezpečiť vlastné)

Priestorové požiadavky: podľa dohody (interiér, exteriér, výška stropu, veľkosť pódia a pod.)

Najvyšší Cirkušanti
Cirkus naopak sa perfektne kombinuje s Najvyššími Cirkušantmi!
Back To Top