Historický Šaško Fjodor

Veselý všestranný Historický Šaško Fjodor… Žije, aby zabavil!

 

Šašovia už v dávnych dobách zabávali panstvo svojim umom, vtipom a schopnosťami. Historický Šaško Fjodor rozveseľuje, žongluje, balansuje, moderuje, improvizuje a najmä – všetko berie s humorom. Hodí sa na akúkoľvek historicky ladenú akciu – hradné hry a slávnosti, stredoveké dni, jarmoky, dni mesta, festivaly, svadby… 

Šaško zabaví okoloidúcich tak, že sa z nich razom, ani nevedia ako, stanú okolostojaci a sem – tam aj účinkujúci. Jeho špecialitou je okrem žonglovania a zabávania aj balans šialených vecí od metiel cez okuliare, lyžice, dýky až po ťažké masívne lavičky. 

Historický Šaško Fjodor je extrémne variabilný a prispôsobivý. Ponúka pódiovú show; pouličnú show; účasť v sprievodoch, pochodoch, maršoch, konduktoch, či defilé; organizuje dav, publikum a divákov; no jeho najväčšou špecialitou je vďaka jeho improvizačným schopnostiam funkcia “hlavný zaplátač dier v programe”. Kedykoľvek je pripravený vystreliť na pódium a v momente zabávať, šantiť, tešiť, radovať – až kým ho neodnesú.Typy show:

Pódiová show:
Tam, kde má Šaško pripravený pľac, na ktorý každý divák vidí, či stojí, či sedí.

 

„Pouličná“ show

Tam, kde Šaško i bez pódia spraví z okoloidúceho diváka okolostojaceho.

 

Moderovanie:

Tam, kde treba, aby Šaško ľudí nielen rozosmial, ale o celom programe, či podujatí voľačo seriózne porozprával.

 

Animácia priestoru

Tam, kde sa Šaško voľne medzi ľuďmi špacíruje a zabáva koho príde, kým neodíde.

 

(Ku každému typu vyberiem nejakú prislúchajúcu fotku, ak vydá)

 

Technické info:

 

Podľa potreby zabezpečiť ozvučenie – hlavový mikroport. Po dohode si ho môže Šaško priniesť sám svoj vlastný. Aj zvuk, aj mikrofón, aj humor.

Back To Top