Najvyšší cirkušanti

Vysoká chodúľová cirkusantská rodina, ktorá prinesie zábavu kdekoľvek sa objaví!

Najvyšší Cirkušanti združenia Kaukliar žonglujú, balansujú a prinášajú zábavu medzi ľudí. Nejde len o obyčajnú pokojnú prechádzku medzi ľuďmi, ale o živú, interaktívnu prudko aktívnu show v dave, ktorá pobaví malých i veľkých okoloidúcich. Cirkušanti sa radi fotia, pózujú a stvárajú žonglérske kúsky. Zo všetkého majú ale najradšej humor.

KAM CHODÍME?

Naši Najvyšší cirkušanti sa hodia naozaj hocikam. Radi prídu na jarmok, či dni mesta, ale aj na festival, súkromnú oslavu, či firemnú akciu. Sú veľmi flexibilní, vedia sa pohybovať len tak medzi ľuďmi, alebo organizujú dav, vypĺňajú dieru v programe, informujú návštevníkov o dianí a podobne. Povedzte, aké je Vaše želanie a my Vám ho radi splníme!

Najvyšší cirkušanti sa veľmi dobre kombinujú s inými našimi živými atrakciami, akými sú napr. Najvyšší remeselníci, či Najvyšší kráľovský dvor, Pouličné showky, Cirkus Naopak a podobne

TECHNICKÉ INFO

Môžete si vybrať akýkoľvek počet Najvyšších cirkušantov, od 1 po nekonečno. 

Celý výstup je možné rozdeliť do viacerých výšľapov v priebehu dňa.

Nie je možné realizovať v daždi, na klzkej podlahe, v blate, snehu, na ľade, vo vode, na kolotoči (po dohode), ani v aute. Na streche auta nie je problém.

 

Back To Top