RozprávKaukliari

RozprávKaukliari, to sú také postavičky z rozprávok, ktoré stále vymýšľajú – ako zabaviť, čo požonglovať a čo spraviť dajako inakšie.

✴️ Dlhý, Široký a Bystrozraký 🏃‍♂️👦 👀

Kto by nepoznal túto trojku!? Akurát, že Bystrozraký sa niekde zatúlal a nevieme ho nájsť. Prosíme vás, keby ste ho niekde videli, napíšte nám🙏

✴️ Janko Hraško 👱‍♂️🟢🟢🟢

Tohto milého chlapíka poznáte, však? Stretnúť toho nášho je vždy veľká sranda. A keď s ním náhodou budete, tak mu pomôžte odniesť hrášky. On sa s nimi sám riadne natrápi…

✴️ Čarodejnica 🧙‍♀️

Zlatá baba! Kočka. Aj bradavicu má!  Akurát vám neprezradíme jej meno. Ani my ho totiž nevieme. Lebo kto by jej meno poznal, už nikdy by sa nezabavil na žiadnej rozprávke!😚

✴️ Vodník Emil 💦🐸

To je riadny týpek! Väčšinou na chvíľu opustí svoj rybník, aby vyvenčil raka Dartaňana 🦀, rozosmial vás a zaraz sa vrátil zase domov.

✴️ Kovovlad 🔨💎

Urastený bájny vládca podzemných pokladov, nerastov a rúd. Jeho kráľovstvo a palác je baňa🏰 Jeho mocných svalov a veľkého kladiva sa ale nemusíte báť. Maximálne s ním dostanete po hlave😁

✴️ Vlk Jozef🐺

Pýtate sa z ktorej rozprávky vypadol? Z ktorej chcete! Nášho vlka už nebavilo byť zlým a škaredým ako skoro v každej rozprávke, tak je radšej smiešny. Najradšej sedí na lavičke a číta noviny.

✴️ Baba Jaga🧓🪄🏚️

Striga. Škaredá a strašidelná. Miluje strašiť okoloidúcich a medzi deťmi hľadá Janka a Marienku! Ale viete ako. Od nás nikto nevie byť naozaj strašidelný. Baba Jaga je taká strašidelná, až sa jej všetci smejú.

✴️ Turoň🐮

Pôvodne fašiangová postavička. Ale čo má chudák robiť po zvyšok roka? Tak si podal inzerát, že si hľadá prácu a RozprávKaukliari ho prijali medzi seba! 

 

Keď ich stretnete, vždy s nimi zažijete super špeciálne, super zábavné a super rozprávkové chvíle, bez ohľadu na to, z akej rozprávky pochádzajú.

🔔 Zazvonil zvonec a tohto predstavenia je koniec!

Back To Top