Škriatkovsky dobré Vianoce

Chcete zažiť Škriatkovsky dobré Vianoce? Naši škriatkovia sú pripravení prísť aj k Vám!

Aj Vás a Vaše deti môže v predvianočnom čase potešiť trojica vianočných škriatkov. Fifo, Luna a Puko sú pripravení na akúkoľvek akciu priniesť tú pravú vianočnú atmosféru. Show „Škriatkovsky dobré Vianoce“ je plná akrobacie, žonglovania, ekvilibristiky, v ktorých je táto trojica najlepšia zo všetkých vianočných škriatkov. Celý rok usilovne pracovali, aby zistili ako sa najrýchlejšie a najkrajšie ozdobuje stromček, najkreatívnejšie balia salónky, najchutnejšie pripravuje večera a mnoho ďalších vecí!

Show je plná interakcie a profesionálneho prístupu. Škriatkovia svojimi schopnosťami zabavia nielen deti, ale aj ich rodičov, či dokonca aj pani učiteľky a pánov učiteľov. (Ak je prítomný aj školník, isto sa zabaví aj ten a bude sa zozadu popod fúz tajne usmievať.) Spolu s deťmi zistia kedy je stromček najkrajšie ozdobený, ako nám vianočná večera najviac chutí a presvedčia sa, že darčeky vôbec nie sú tie najpodstatnejšie. Navyše si pre Mikuláša pripravia skvelý program aj s krásnou predvianočnou piesňou, ktorú sa s nimi naučia všetky deti.

A keď príde Anjel, Čert a Mikuláš (ktorý večne mešká, lebo mu vždy zapadnú sane kdesi v Mikuláši), neostane jedno oko suché, jedna ruka nežonglujúca, jedny ústa nespievajúce ani jedna noha netancujúca! Sranda, švanda a zábava taká, že každé dieťa, či dospelý od Mikuláša darček nielen dostane, ale si ho aj zaslúži!

 

DĹŽKA SHOW

__cca 30 – 45 minút škriatkovia, potom príchod Anjela, Čerta a Mikuláša, rozdávanie darčekov (podľa dohody a potreby)

 

POČET ÚČINKUJÚCICH

__1-3 (variabilné, kompletná show však ráta s tromi účinkujúcimi, v prípade menšieho počtu sa samozrejme upravuje cena a nie je možná trojica Mikuláš, čert, Anjel)

 

TECHNICKÉ POŽIADAVKY

__V závislosti od veľkosti priestoru a množstva divákov potrebujeme hlavové mikroporty plus ozvučenie (prehrávač/USB), v prípade potreby vieme po dohode priniesť vlastnú techniku.

 

Back To Top