Show na Hran(i)e

Šaško Fjodor – tentoraz nie v historickom šate – kaukliar, žonglér, klaun, chodúliar a najmä profesionálny komediant sa so svojou show hodí na akúkoľvek akciu. Detskú oslavu, MDD, plesy, jarmoky, firemné eventy, hradné hry, slávnosti, vinobrania, rodinné stretnutia, veselé dni, ba dokonca aj svadby.

 

Vo svojich predstaveniach kĺbi žonglovanie a balansovanie rôznych predmetov (fľaše,  iltovky, stoličky, lavičky) na nose, brade, či uchu, ba dokonca aj lakti a jazyku! Show stále živá, prekvapivá, plná vtipnej improvizácie, komentárov a interakcie s divákmi! Šaško Fjodor

vyzabáva detiská, dospelákov, dorast, dôchodcov, jednoducho všetkých, ktorí o zábavu stoja… Aj takí, čo už od únavy len sedia, či vylihujú. 

 

Ak máte záujem o netradičného moderátora, ktorý zvláda kúsky, aké nezvláda žiaden iný moderátor, ste na najsprávnejšom mieste! P.S. Šaško Fjodor je jediný zabávač, ktorého  vadsaťminútové vstupy trvajú minimálne trištvrtehodinu!

 

Typy show:

__ Pódiová show:

Tam, kde má Šaško pripravený pľac, na ktorý každý divák vidí, či stojí, či sedí.

 __ Pouličná show:

Tam, kde Šaško i bez pódia spraví z okoloidúceho diváka okolostojaceho.

 __ Moderovanie:

Tam, kde treba, aby Šaško ľudí nielen rozosmial, ale o celom programe, či podujatí voľačo seriózne porozprával.

 __ Animácia priestoru:

Tam, kde sa Šaško voľne medzi ľuďmi špacíruje a zabáva koho príde, kým neodíde.

 

Podľa potreby zabezpečiť ozvučenie – hlavový mikroport. Po dohode si ho môže Šaško priniesť sám svoj vlastný. Aj zvuk, aj mikrofón, aj humor.

Back To Top