Najvyšší kráľovský dvor

Najvyšší kráľovský dvorList
Nahrávam Udalosti

Najvyšší kráľovský dvor

16. augusta 2023

Kráľovská rodinka na pohľadanie

Dámy a páni, pripravte si ruky na tlieskanie, chrbty na poklony, ústa na usmievanie a bránice na rehotanie! Prichádza Ich Veličenstvo, Majestátny duchom aj telom, na svete Najvyšší a najväčší Kráľ Primus Maximus Jozef IV. svojho mena s jeho dcérou Jozefínou a Šaškom Krakom. Majú pred sebou hneď niekoľko úloh. Najväčšou úlohou je ale nájsť ženícha mladej, na duchu chudobnej princeznej Jozefíne. Úloha to ľahká nie je, keďže Jozefína je vyberavá, ako sa len dá! Zatiaľ sa to nikdy nepodarilo.

Kráľ Primus Maximus Jozef IV. svojho mena je kráľ, akého ste nevideli. Na svoje kráľovstvo sa pozerá zhora a poddaným najradšej prikazuje, aby si robili, čo chcú a dovoľuje sa im pri tom dokonca usmievať, niekedy aj rehotať. Neohrdne dobrou zmrzlinkou, koláčikom, podpecníkom, aj kávičku sa na podujatiach naučil piť.

Princezná Jozefína je krásna, že to svet nevidel. No tam, kde pánbožko pridal na kráse, ubral na rozume. Túži po ženíchovi, no zatiaľ nenašla takého, ktorý by spĺňal všetky jej podmienky. (Jeden sa skoro našiel na zámku v Banskej Štiavnici, ale…(Vtipne treba nejako dokončiť myšlienku a nedarí sa mi teraz, bo ma múza nekope) No my nezúfame a veríme, že raz sa to podarí. Možno práve na Vašom podujatí! 🙂

Šaško Krak z Iglova. Neoddeliteľná súčasť kráľovského dvora. Je pripravený splniť akékoľvek prianie ich Veličenstiev. No to, že je pripravený vôbec nič neznamená. Najradšej opáčieva intelekt nádejných ženíchov. No najčastejšie ho Ich Veličenstvo kráľ používa ako vykonávateľa svojej spravodlivosti, keď poddaných odsúdi na smrť unudením. Je to krutá, nepríjemná a dlhá smrť.

TECHNICKÉ INFO

Môžete si vybrať akýkoľvek počet Najvyšších cirkušantov, od 1 po nekonečno. 

Celý výstup je možné rozdeliť do viacerých výšľapov v priebehu dňa.

Nie je možné realizovať v daždi, na klzkej podlahe, v blate, snehu, na ľade, vo vode, na kolotoči (po dohode), ani v aute. Na streche auta nie je problém.

Event Details

Date: 16 aug
Time:
Back To Top