Pouličné showky

Pouličné showkyList
Nahrávam Udalosti

Pouličné showky

19 decembra

Humorné žonglérske pouličné predstavenia všade tam, kde treba

Duo Kyseli Krastafci si pre Vás pripravilo špecialitu – pouličné show na festivaly, jarmoky, slávnosti, trhy – jednoducho všade tam, kde sa koncentrujú ľudia a treba ich vyzabávať.

Sú zábavní, sú flexibilní, sú šikovní, sú duchaprítomní, ale hlavne sú nažhavení zaujať všetkých okoloidúcich a premeniť ich razom na okolostojacich, chvíľku ich podržať v napätí, ukázať im, čo vedia a na záver im dať konečne pokoj a hľadať si nových divákov o dúm dál

Ako si to predstaviť?

V tomto prípade sa môže stať naozaj čokoľvek. Krastafci takto vypustení medzi ľudí žonglujú, zabávajú, balansujú, fotia sa, robia nevídané kúsky a hlavne veľmi, ale naozaj veľmi improvizujú. Akúkoľvek situáciu vedia využiť vo svoj prospech. Zastavia sa pred kaviarňou, aby kávičkárov na 15 minút zabavili údernou show, presunú sa doprostred námestia, kde zlákajú celý dav, vybehnú pred pódium, aby podporili práve hrajúcu kapelu, možnosti sú nevídané a nikto nevie presne predpokladať, čo sa udeje.

KTO SA STARÁ O ZÁBAVU?

Duo Kyseli Krastafci vzniklo v chorvátskom Splite v roku 2012. Odvtedy sa pretĺkajú umeleckým svetom, žonglujú, zabávajú (sa), rozširujú svoju divácku základňu a neustále vymýšľajú nové veci. Práve to im dovoľuje pracovať aj na ulici. Stále prídu s niečím novým a tak je táto produkcia živá a stále sa vyvíja (väčšinou k lepšiemu). Aj keď sa zoskupenie volá DUO, Krastafcov je v skutočnosti veľa, už to ani zrátať nevieme. Delíme sa na Krastafcov, Krastavice, Krastahostí a Krastafčatá. Rozrastáme sa o nové talenty 😊

Onďo

Onďo je jeden zo zakladajúcich členov DUA KK. Je známy aj ako Šaško Krak z Iglova. Špecializuje sa na humor, najradšej robí to, čo nevie (spieva, žongluje a tlieska do rytmu). Keďže to nevie, je to aspoň riadna sranda. Vymýšľa a navrhuje naše kostýmy a potom ich nestíha šiť.

Kubo

Kubo síce nebol pri úplnom zrode DUA KK, ale veľmi rýchlo sa prikmotril a ostal prikmotrený až dodnes. Špecializuje sa na naozajstné žonglovanie, balans a rád nosí rôzne lopty na hlave, niekedy aj lopatu. Jeho najlepšia vlastnosť je, že okrem toho, že vymýšľa skvelé nápady je schopný ich naozaj aj zrealizovať.

Filip

A.k.a. Šaško Fjodor. Maestro, Šéfino. Väčší šéf, ako on je už len Kubo a Onďo. Jeho špecialita je zaujať divákov aj tým najprimitívnejším a najjednoduchším trikom. Rád nosí na hlave dosku a na nej kadečo ďalšie. Kadečo požongluje, ale najviac ho baví robiť humor a žonglovať čo najmenej. Vymýšľa, aj pošije, aj vyrobí, ale väčšinou horšie, ako ostatní.

Ostatní, Krastavice, Krastafčatá

Do Dua KK neodmysliteľne patria aj ďalší šikovní mladí ľudia, napríklad Ďuro, Kubo, Maťka, Siska, Rasťo, Betka, Anča, Ivka, Jano, Ďuro, Majka, Majča, Majka… a mnoho ďalších, ktorí Duu Kyseli Krastafci verne a veselo pomáhajú pri misii rozdávať radosť kade-tade.

PODOBY

Pouličné predstavenia robí Duo Kyseli Krastafci aj v podobe historickej, aj v podobe súčasnej. Stačí si vybrať a my sa už nachystáme tak, ako je treba. 😊 Pouličné animácie priestoru vieme kombinovať s ktoroukoľvek z našich produkcií. Či už ide o Veselú ohňovú show, Show drsňošov, Chodúle, alebo pódiové predstavenia, čokoľvek sa dá ozvláštniť aj o pouličnú verziu.

Event Details

Date: 19 dec
Time:
Back To Top